O Firmě ELBART.cz - Elektroinstalace

Firma elektroinstalace ELBART byla založena v srpnu 2001. Působíme především v Moravskoslezském a Zlínském kraji, podle typu zakázky v celé ČR. Jsme vhodnými partnery pro všechny typy zákazníků.

Zabýváme se:

Zabýváme se nejen většími průmyslovýmí zakázkami, ale i elektroinstalacemi bytů, bytových jader a drobnými opravami. Spolupracujeme také s firmami, které se zabývají výrobou nízkoenergetických dřevěných domků, tyto vybavujeme velmi úspornými infračervenými topnými panely firmy Redwell. Montáže těchto domků jsme realizovali například v Novém Jičíně, Brně a Praze viz. reference.

S firmou Zednictví Kramoliš spolupracujeme na kompletních elektroinstalacích pro byty a bytová jádra. Mezi další námi realizované akce patří například pavilon U1 základní školy v Mořkově. Budova evangelické fary v Hodslavicích. Sídlo firmy Meko v Novém Jičíně. Hala firmy Turcomm-truck servis v Ostravě Hrabové. Bytové domy v Novém Jičíně – Na Skalkách, v ulici Dvořákově a Nerudově.

Zabýváme se také topnými systémy pro vyhřívání okapů. Prováděli jsme montáž tohoto zařízeni na zimním stadionu v Kopřívnici, tento systém zabraňuje tvorbě ledové námrazy na okrajích střech a ve žlabech okapů. V okapových žlabech jsou použity vlhkostní čidla, na střechách teplotní, řídící jednotka vyhodnocuje poměr venkovní teploty a vlhkosti ve žlabech a na základě výsledku spíná topné kabely ve žlabech a na okrajích střech viz. reference. Pro potřeby našich zákazníků zajistíme projektové dokumentace včetně jednání s Čez., revize.

Elektroinstalace Petr Bartoň
Adresa:  Hodslavice čp. 92
PSČ:       742 71

+420 603 394 790
556 750 239
elbart@elbart.cz

IČ:     70314772
DIČ:  CZ6903305299